OBJEDNÁVKA

Torty a tortičky od tety Haničky

Naše skvelé zákusky a torty ste si mohli vždy vychutnávať u nás v Cukrárni na Korze, alebo u našich odberateľov – v cukrárňach po celom Slovensku. Pandémia nás však všetkých obmedzila a my si už nemôžeme len tak vyjsť von a dať si dobrý zákusok v obľúbenej cukrárni.

Pripravili sme pre Vás možnosť objednať si sladké dobroty priamo z našej cukrárne a vychutnať si ich v bezpečí a pohodlí vášho domova.

Všetky naše tortičky pečieme ručne a s láskou. Nápady a receptúry čerpáme nielen z obľúbenej klasiky, ale inšpirujeme sa aj modernými a svetovými trendami. Samozrejmosťou je používanie iba prírodných surovín bez farbív, konzervačných látok a dochucovadiel. Naše torty sú šokom mrazené hlavne preto, aby sme uchovali ich čerstvosť a sú predkrájané, aby sme Vám uľahčili manipuláciu s nimi.

Ako si objednať?

Vyberte si svoju obľúbenú dobrotu na https://www.tantehannis.com/sk/objednavka/, zvoľte množstvo a už iba vypíšte objednávku a potvrďte. My vám pošleme email s informáciou, kedy si môžete svoj sladký balík vyzdvihnúť.

Dobrú chuť!